ERJ-6BWFR013V
PanasonicPanasonic
ERJ-6BWFR013V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-6BWFR013V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES 0.013 OHM 1% 1/2W 0805
Duomenų lapai: ERJ-6BWFR013V.pdf
  • Pranešimas
ERJ-6BWFR013V specifikacijos
Dalies numeris ERJ-6BWFR013V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES 0.013 OHM 1% 1/2W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 283318 pcs Duomenų lapas ERJ-6BWFR013V.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija ERJ Atsparumas 13 mOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai ERJ6BWFR013V
P.013AQTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.030" (0.75mm) funkcijos Automotive AEC-Q200, Current Sense
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 13 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film