ERJ-6BQJ7R5V
PanasonicPanasonic
ERJ-6BQJ7R5V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-6BQJ7R5V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 7.5 OHM 5% 1/3W 0805
Duomenų lapai: ERJ-6BQJ7R5V.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
ERJ-6BQJ7R5V specifikacijos
Dalies numeris ERJ-6BQJ7R5V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES SMD 7.5 OHM 5% 1/3W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 842002 pcs Duomenų lapas ERJ-6BQJ7R5V.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija ERJ Atsparumas 7.5 Ohms
Galia (vatais) 0.333W, 1/3W Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai P17548CT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm) funkcijos Automotive AEC-Q200, Current Sense
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 7.5 Ohms ±5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film