ERJ-6BQJ1R3V
PanasonicPanasonic
ERJ-6BQJ1R3V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-6BQJ1R3V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 1.3 OHM 5% 1/3W 0805
Duomenų lapai: ERJ-6BQJ1R3V.pdf
  • Pranešimas
ERJ-6BQJ1R3V specifikacijos
Dalies numeris ERJ-6BQJ1R3V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES SMD 1.3 OHM 5% 1/3W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1072259 pcs Duomenų lapas ERJ-6BQJ1R3V.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija ERJ Atsparumas 1.3 Ohms
Galia (vatais) 0.333W, 1/3W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai ERJ6BQJ1R3V
P17530TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm) funkcijos Automotive AEC-Q200, Current Sense
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1.3 Ohms ±5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film