ERJ-3RQJR47V
PanasonicPanasonic
ERJ-3RQJR47V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-3RQJR47V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES 0.47 OHM 5% 1/10W 0603
Duomenų lapai: 1.ERJ-3RQJR47V.pdf2.ERJ-3RQJR47V.pdf
  • Pranešimas
ERJ-3RQJR47V specifikacijos
Dalies numeris ERJ-3RQJR47V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES 0.47 OHM 5% 1/10W 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5056231 pcs Duomenų lapas 1.ERJ-3RQJR47V.pdf2.ERJ-3RQJR47V.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija ERJ Atsparumas 470 mOhms
Galia (vatais) 0.1W, 1/10W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai ERJ3RQJR47V
P.47AHTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 43 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.022" (0.55mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200, Current Sense Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 470 mOhms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film Kompozicija Thick Film