ERJ-3RQJ3R9V
PanasonicPanasonic
ERJ-3RQJ3R9V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-3RQJ3R9V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 3.9 OHM 5% 1/10W 0603
Duomenų lapai: 1.ERJ-3RQJ3R9V.pdf2.ERJ-3RQJ3R9V.pdf
  • Pranešimas
ERJ-3RQJ3R9V specifikacijos
Dalies numeris ERJ-3RQJ3R9V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES SMD 3.9 OHM 5% 1/10W 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5262776 pcs Duomenų lapas 1.ERJ-3RQJ3R9V.pdf2.ERJ-3RQJ3R9V.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija ERJ Atsparumas 3.9 Ohms
Galia (vatais) 0.1W, 1/10W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai ERJ3RQJ3R9V
P3.9AHTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.022" (0.55mm) funkcijos Automotive AEC-Q200, Current Sense
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 3.9 Ohms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film