ERJ-3RED18R0V
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-3RED18R0V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES 18 OHM 0.5% 1/10W 0603
Duomenų lapai: 1.ERJ-3RED18R0V.pdf2.ERJ-3RED18R0V.pdf3.ERJ-3RED18R0V.pdf4.ERJ-3RED18R0V.pdf
  • Pranešimas
ERJ-3RED18R0V specifikacijos
Dalies numeris ERJ-3RED18R0V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES 18 OHM 0.5% 1/10W 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija ERJ Atsparumas 18 Ohms
Galia (vatais) 0.1W, 1/10W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai ERJ3RED18R0V
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.022" (0.55mm) funkcijos Automotive AEC-Q200
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 18 Ohms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film