ERJ-3RBD1601V
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-3RBD1601V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES 1.6K OHM 0.5% 1/10W 0603
Duomenų lapai: 1.ERJ-3RBD1601V.pdf2.ERJ-3RBD1601V.pdf3.ERJ-3RBD1601V.pdf4.ERJ-3RBD1601V.pdf
  • Pranešimas
ERJ-3RBD1601V specifikacijos
Dalies numeris ERJ-3RBD1601V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES 1.6K OHM 0.5% 1/10W 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija ERJ Atsparumas 1.6 kOhms
Galia (vatais) 0.1W, 1/10W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai ERJ3RBD1601V
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.022" (0.55mm) funkcijos Automotive AEC-Q200
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1.6 kOhms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film