ERJ-3EKF2153V
PanasonicPanasonic
ERJ-3EKF2153V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-3EKF2153V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 215K OHM 1% 1/10W 0603
Duomenų lapai: 1.ERJ-3EKF2153V.pdf2.ERJ-3EKF2153V.pdf3.ERJ-3EKF2153V.pdf4.ERJ-3EKF2153V.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
ERJ-3EKF2153V specifikacijos
Dalies numeris ERJ-3EKF2153V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES SMD 215K OHM 1% 1/10W 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija ERJ Atsparumas 215 kOhms
Galia (vatais) 0.1W, 1/10W Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai ERJ-3EKF2153
ERJ3EKF2153
P215KHCT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.022" (0.55mm) funkcijos Automotive AEC-Q200
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 215 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film