ERJ-3EKF1202V
PanasonicPanasonic
ERJ-3EKF1202V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-3EKF1202V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 12K OHM 1% 1/10W 0603
  • Pranešimas
ERJ-3EKF1202V specifikacijos
Dalies numeris ERJ-3EKF1202V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES SMD 12K OHM 1% 1/10W 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija ERJ Atsparumas 12 kOhms
Galia (vatais) 0.1W, 1/10W Pakuotė Tape & Reel (TR)