ERJ-3BWJR062V
PanasonicPanasonic
ERJ-3BWJR062V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-3BWJR062V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES 0.062 OHM 5% 1/3W 0603
Duomenų lapai: ERJ-3BWJR062V.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
ERJ-3BWJR062V specifikacijos
Dalies numeris ERJ-3BWJR062V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES 0.062 OHM 5% 1/3W 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 870216 pcs Duomenų lapas ERJ-3BWJR062V.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±150ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija ERJ Atsparumas 62 mOhms
Galia (vatais) 0.333W, 1/3W Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai P17493CT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm) funkcijos Current Sense
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 62 mOhms ±5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Current Sense Thick Film