ERJ-3BWFR091V
PanasonicPanasonic
ERJ-3BWFR091V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-3BWFR091V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES 0.091 OHM 1% 1/3W 0603
Duomenų lapai: ERJ-3BWFR091V.pdf
  • Pranešimas
ERJ-3BWFR091V specifikacijos
Dalies numeris ERJ-3BWFR091V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES 0.091 OHM 1% 1/3W 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1154460 pcs Duomenų lapas ERJ-3BWFR091V.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±150ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija ERJ Atsparumas 91 mOhms
Galia (vatais) 0.333W, 1/3W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai ERJ3BWFR091V
P17477TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm) funkcijos Current Sense
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 91 mOhms ±1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Current Sense Thick Film