ERJ-3BSFR15V
PanasonicPanasonic
ERJ-3BSFR15V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-3BSFR15V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES 0.15 OHM 1% 1/4W 0603
Duomenų lapai: ERJ-3BSFR15V.pdf
  • Pranešimas
ERJ-3BSFR15V specifikacijos
Dalies numeris ERJ-3BSFR15V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES 0.15 OHM 1% 1/4W 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1065750 pcs Duomenų lapas ERJ-3BSFR15V.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija ERJ Atsparumas 150 mOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai ERJ3BSFR15V
P17450TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.022" (0.55mm) funkcijos Automotive AEC-Q200, Current Sense
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 150 mOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film