ERJ-2RKF5601X
PanasonicPanasonic
ERJ-2RKF5601X Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-2RKF5601X
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 5.6K OHM 1% 1/10W 0402
  • Pranešimas
ERJ-2RKF5601X specifikacijos
Dalies numeris ERJ-2RKF5601X Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES SMD 5.6K OHM 1% 1/10W 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0402 Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija ERJ Atsparumas 5.6 kOhms
Galia (vatais) 0.1W, 1/10W Pakuotė Tape & Reel (TR)