ERJ-2RKF53R6X
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERJ-2RKF53R6X Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-2RKF53R6X
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 53.6 OHM 1% 1/10W 0402
Duomenų lapai: 1.ERJ-2RKF53R6X.pdf2.ERJ-2RKF53R6X.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
ERJ-2RKF53R6X specifikacijos
Dalies numeris ERJ-2RKF53R6X Gamintojas Panasonic Electronic Components
apibūdinimas RES SMD 53.6 OHM 1% 1/10W 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8847160 pcs Duomenų lapas 1.ERJ-2RKF53R6X.pdf2.ERJ-2RKF53R6X.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.1W, 1/10W
Įtampa - suskirstymas 0402 Storis (maks.) ±100ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija ERJ
RoHS statusas Digi-Reel® Polarizacija 0402 (1005 Metric)
Kiti vardai P53.6LDKR Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 41 Weeks
Gamintojo kodas ERJ-2RKF53R6X Aukštis - sėdi (maks.) 0.016" (0.40mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200 FIFO 2
Išplėstas aprašymas 53.6 Ohm ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±1%
apibūdinimas RES SMD 53.6 OHM 1% 1/10W 0402 Dengimas, būsto tipas Thick Film