ERJ-2RKD9313X
PanasonicPanasonic
ERJ-2RKD9313X Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-2RKD9313X
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES 931K OHM 0.5% 1/16W 0402
Duomenų lapai: 1.ERJ-2RKD9313X.pdf2.ERJ-2RKD9313X.pdf3.ERJ-2RKD9313X.pdf4.ERJ-2RKD9313X.pdf
  • Pranešimas
ERJ-2RKD9313X specifikacijos
Dalies numeris ERJ-2RKD9313X Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES 931K OHM 0.5% 1/16W 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0402 Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija ERJ Atsparumas 931 kOhms
Galia (vatais) 0.063W, 1/16W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Kiti vardai ERJ2RKD9313X
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.016" (0.40mm) funkcijos Automotive AEC-Q200
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 931 kOhms ±0.5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film