ERJ-2RKD49R9X
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERJ-2RKD49R9X Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-2RKD49R9X
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 49.9 OHM 0.5% 1/16W 0402
Duomenų lapai: ERJ-2RKD49R9X.pdf
  • Pranešimas
ERJ-2RKD49R9X specifikacijos
Dalies numeris ERJ-2RKD49R9X Gamintojas Panasonic Electronic Components
apibūdinimas RES SMD 49.9 OHM 0.5% 1/16W 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6445478 pcs Duomenų lapas ERJ-2RKD49R9X.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.063W, 1/16W
Įtampa - suskirstymas 0402 Storis (maks.) ±100ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija ERJ
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 0402 (1005 Metric)
Kiti vardai ERJ2RKD49R9X
P15987TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 41 Weeks
Gamintojo kodas ERJ-2RKD49R9X Aukštis - sėdi (maks.) 0.016" (0.40mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200 FIFO 2
Išplėstas aprašymas 49.9 Ohm ±0.5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±0.5%
apibūdinimas RES SMD 49.9 OHM 0.5% 1/16W 0402 Dengimas, būsto tipas Thick Film