ERJ-2LWFR010X
PanasonicPanasonic
ERJ-2LWFR010X Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-2LWFR010X
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES 0.01 OHM 1% 1/5W 0402
Duomenų lapai: ERJ-2LWFR010X.pdf
  • Pranešimas
ERJ-2LWFR010X specifikacijos
Dalies numeris ERJ-2LWFR010X Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES 0.01 OHM 1% 1/5W 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1291310 pcs Duomenų lapas ERJ-2LWFR010X.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas 0/ +500ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0402 Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija ERJ Atsparumas 10 mOhms
Galia (vatais) 0.2W, 1/5W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Kiti vardai ERJ2LWFR010X
P19181TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.018" (0.45mm)
funkcijos Current Sense Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 10 mOhms ±1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Current Sense Thick Film Kompozicija Thick Film