ERJ-2GEJ682X
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERJ-2GEJ682X Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-2GEJ682X
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 6.8K OHM 5% 1/10W 0402
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
ERJ-2GEJ682X specifikacijos
Dalies numeris ERJ-2GEJ682X Gamintojas Panasonic Electronic Components
apibūdinimas RES SMD 6.8K OHM 5% 1/10W 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.1W, 1/10W
Įtampa - suskirstymas 0402 Storis (maks.) ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija ERJ
RoHS statusas Digi-Reel® Polarizacija 0402 (1005 Metric)
Kiti vardai P6.8KJDKR Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 41 Weeks
Gamintojo kodas ERJ-2GEJ682X Aukštis - sėdi (maks.) 0.016" (0.40mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200 FIFO 2
Išplėstas aprašymas 6.8k Ohm ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±5%
apibūdinimas RES SMD 6.8K OHM 5% 1/10W 0402 Dengimas, būsto tipas Thick Film