ERJ-2GEJ244X
PanasonicPanasonic
ERJ-2GEJ244X Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-2GEJ244X
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 240K OHM 5% 1/10W 0402
Duomenų lapai: 1.ERJ-2GEJ244X.pdf2.ERJ-2GEJ244X.pdf3.ERJ-2GEJ244X.pdf4.ERJ-2GEJ244X.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
ERJ-2GEJ244X specifikacijos
Dalies numeris ERJ-2GEJ244X Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES SMD 240K OHM 5% 1/10W 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0402 Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija ERJ Atsparumas 240 kOhms
Galia (vatais) 0.1W, 1/10W Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Kiti vardai ERJ-2G3J244
ERJ2GEJ244
P240KJCT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.016" (0.40mm) funkcijos Automotive AEC-Q200
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 240 kOhms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film