ERJ-2BQFR82X
PanasonicPanasonic
ERJ-2BQFR82X Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-2BQFR82X
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES 0.82 OHM 1% 1/6W 0402
Duomenų lapai: ERJ-2BQFR82X.pdf
  • Pranešimas
ERJ-2BQFR82X specifikacijos
Dalies numeris ERJ-2BQFR82X Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES 0.82 OHM 1% 1/6W 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1213295 pcs Duomenų lapas ERJ-2BQFR82X.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±250ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0402 Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija ERJ Atsparumas 820 mOhms
Galia (vatais) 0.167W, 1/6W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Kiti vardai ERJ2BQFR82X
P.82AKTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 43 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.016" (0.40mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200, Current Sense Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 820 mOhms ±1% 0.167W, 1/6W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film Kompozicija Thick Film