ERJ-1TYJ622U
PanasonicPanasonic
ERJ-1TYJ622U Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-1TYJ622U
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 6.2K OHM 5% 1W 2512
Duomenų lapai: 1.ERJ-1TYJ622U.pdf2.ERJ-1TYJ622U.pdf
  • Pranešimas
ERJ-1TYJ622U specifikacijos
Dalies numeris ERJ-1TYJ622U Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES SMD 6.2K OHM 5% 1W 2512 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1130769 pcs Duomenų lapas 1.ERJ-1TYJ622U.pdf2.ERJ-1TYJ622U.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2512 Dydis / Matmenys 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Serija ERJ Atsparumas 6.2 kOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2512 (6432 Metric) Kiti vardai ERJ1TYJ622U
PT6.2KXTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm) funkcijos Automotive AEC-Q200
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 6.2 kOhms ±5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film