ERJ-1TYJ244U
PanasonicPanasonic
ERJ-1TYJ244U Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-1TYJ244U
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 240K OHM 5% 1W 2512
Duomenų lapai: 1.ERJ-1TYJ244U.pdf2.ERJ-1TYJ244U.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
ERJ-1TYJ244U specifikacijos
Dalies numeris ERJ-1TYJ244U Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES SMD 240K OHM 5% 1W 2512 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 770031 pcs Duomenų lapas 1.ERJ-1TYJ244U.pdf2.ERJ-1TYJ244U.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2512 Dydis / Matmenys 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Serija ERJ Atsparumas 240 kOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 2512 (6432 Metric) Kiti vardai PT240KXCT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm) funkcijos Automotive AEC-Q200
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 240 kOhms ±5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film