ERJ-1TYJ1R5U
PanasonicPanasonic
ERJ-1TYJ1R5U Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-1TYJ1R5U
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 1.5 OHM 5% 1W 2512
Duomenų lapai: 1.ERJ-1TYJ1R5U.pdf2.ERJ-1TYJ1R5U.pdf
  • Pranešimas
ERJ-1TYJ1R5U specifikacijos
Dalies numeris ERJ-1TYJ1R5U Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES SMD 1.5 OHM 5% 1W 2512 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1048239 pcs Duomenų lapas 1.ERJ-1TYJ1R5U.pdf2.ERJ-1TYJ1R5U.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas -100/ +600ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2512 Dydis / Matmenys 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Serija ERJ Atsparumas 1.5 Ohms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2512 (6432 Metric) Kiti vardai ERJ1TYJ1R5U
PT1.5XTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm) funkcijos Automotive AEC-Q200
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1.5 Ohms ±5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film