ERJ-1TNF75R0U
PanasonicPanasonic
ERJ-1TNF75R0U Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-1TNF75R0U
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 75 OHM 1% 1W 2512
  • Pranešimas
ERJ-1TNF75R0U specifikacijos
Dalies numeris ERJ-1TNF75R0U Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES SMD 75 OHM 1% 1W 2512 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2512 Dydis / Matmenys 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Serija ERJ Atsparumas 75 Ohms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)