ERJ-1TNF3902U
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERJ-1TNF3902U Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-1TNF3902U
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 39K OHM 1% 1W 2512
Duomenų lapai: 1.ERJ-1TNF3902U.pdf2.ERJ-1TNF3902U.pdf
  • Pranešimas
ERJ-1TNF3902U specifikacijos
Dalies numeris ERJ-1TNF3902U Gamintojas Panasonic Electronic Components
apibūdinimas RES SMD 39K OHM 1% 1W 2512 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 624345 pcs Duomenų lapas 1.ERJ-1TNF3902U.pdf2.ERJ-1TNF3902U.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 1W
Įtampa - suskirstymas 2512 Storis (maks.) ±100ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm) Serija ERJ