ERJ-1TNF3600U
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERJ-1TNF3600U Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-1TNF3600U
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 360 OHM 1% 1W 2512
  • Pranešimas
ERJ-1TNF3600U specifikacijos
Dalies numeris ERJ-1TNF3600U Gamintojas Panasonic Electronic Components
apibūdinimas RES SMD 360 OHM 1% 1W 2512 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 1W
Įtampa - suskirstymas 2512 Storis (maks.) ±100ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm) Serija ERJ
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 2512 (6432 Metric)
Kiti vardai ERJ1TNF3600U
PT360AFTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Gamintojo kodas ERJ-1TNF3600U Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200 FIFO 2
Išplėstas aprašymas 360 Ohm ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±1%
apibūdinimas RES SMD 360 OHM 1% 1W 2512 Dengimas, būsto tipas Thick Film