ERJ-1TNF2202U
PanasonicPanasonic
ERJ-1TNF2202U Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-1TNF2202U
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 22K OHM 1% 1W 2512
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
ERJ-1TNF2202U specifikacijos
Dalies numeris ERJ-1TNF2202U Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES SMD 22K OHM 1% 1W 2512 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2512 Dydis / Matmenys 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Serija ERJ Atsparumas 22 kOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Cut Tape (CT)