ERJ-1GNF5232C
PanasonicPanasonic
ERJ-1GNF5232C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-1GNF5232C
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 52.3K OHM 1% 1/20W 0201
  • Pranešimas
ERJ-1GNF5232C specifikacijos
Dalies numeris ERJ-1GNF5232C Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES SMD 52.3K OHM 1% 1/20W 0201 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0201 Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serija ERJ Atsparumas 52.3 kOhms
Galia (vatais) 0.05W, 1/20W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric) Kiti vardai ERJ-1GNF5232C-ND
ERJ1GNF5232C
P123062TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.010" (0.26mm) funkcijos Automotive AEC-Q200
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 52.3 kOhms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film