ERJ-1GEJ362C
PanasonicPanasonic
ERJ-1GEJ362C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-1GEJ362C
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 3.6K OHM 5% 1/20W 0201
Duomenų lapai: ERJ-1GEJ362C.pdf
  • Pranešimas
ERJ-1GEJ362C specifikacijos
Dalies numeris ERJ-1GEJ362C Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES SMD 3.6K OHM 5% 1/20W 0201 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6034863 pcs Duomenų lapas ERJ-1GEJ362C.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0201 Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serija ERJ Atsparumas 3.6 kOhms
Galia (vatais) 0.05W, 1/20W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric) Kiti vardai ERJ1GEJ362C
P3.6KAGTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.010" (0.26mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 3.6 kOhms ±5% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film