ERJ-1GEF8203C
PanasonicPanasonic
ERJ-1GEF8203C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-1GEF8203C
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 820K OHM 1% 1/20W 0201
Duomenų lapai: ERJ-1GEF8203C.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
  • Pranešimas
ERJ-1GEF8203C specifikacijos
Dalies numeris ERJ-1GEF8203C Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES SMD 820K OHM 1% 1/20W 0201 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1152970 pcs Duomenų lapas ERJ-1GEF8203C.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0201 Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serija ERJ Atsparumas 820 kOhms
Galia (vatais) 0.05W, 1/20W Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric) Kiti vardai P820KABCT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.010" (0.26mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 820 kOhms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film