ERJ-1GEF6652C
PanasonicPanasonic
ERJ-1GEF6652C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-1GEF6652C
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 66.5K OHM 1% 1/20W 0201
Duomenų lapai: ERJ-1GEF6652C.pdf
  • Pranešimas
ERJ-1GEF6652C specifikacijos
Dalies numeris ERJ-1GEF6652C Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES SMD 66.5K OHM 1% 1/20W 0201 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4813 pcs Duomenų lapas ERJ-1GEF6652C.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0201 Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serija ERJ Atsparumas 66.5 kOhms
Galia (vatais) 0.05W, 1/20W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric) Kiti vardai ERJ1GEF6652C
P66.5KABTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.010" (0.26mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 66.5 kOhms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film