ERJ-1GEF3010C
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERJ-1GEF3010C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-1GEF3010C
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 301 OHM 1% 1/20W 0201
Duomenų lapai: ERJ-1GEF3010C.pdf
  • Pranešimas
ERJ-1GEF3010C specifikacijos
Dalies numeris ERJ-1GEF3010C Gamintojas Panasonic Electronic Components
apibūdinimas RES SMD 301 OHM 1% 1/20W 0201 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5404791 pcs Duomenų lapas ERJ-1GEF3010C.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.05W, 1/20W
Įtampa - suskirstymas 0201 Storis (maks.) ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija ERJ
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 0201 (0603 Metric)
Kiti vardai ERJ1GEF3010C
P301ABTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Gamintojo kodas ERJ-1GEF3010C Aukštis - sėdi (maks.) 0.010" (0.26mm)
funkcijos - FIFO 2
Išplėstas aprašymas 301 Ohm ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±1%
apibūdinimas RES SMD 301 OHM 1% 1/20W 0201 Dengimas, būsto tipas Thick Film