ERJ-1GEF1003C
PanasonicPanasonic
ERJ-1GEF1003C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-1GEF1003C
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 100K OHM 1% 1/20W 0201
Duomenų lapai: ERJ-1GEF1003C.pdf
  • Pranešimas
ERJ-1GEF1003C specifikacijos
Dalies numeris ERJ-1GEF1003C Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES SMD 100K OHM 1% 1/20W 0201 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4556 pcs Duomenų lapas ERJ-1GEF1003C.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0201 Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serija ERJ Atsparumas 100 kOhms
Galia (vatais) 0.05W, 1/20W Pakuotė Tape & Reel (TR)