ERJ-14NF1622U
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERJ-14NF1622U Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-14NF1622U
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 16.2K OHM 1% 1/2W 1210
Duomenų lapai: 1.ERJ-14NF1622U.pdf2.ERJ-14NF1622U.pdf
  • Pranešimas
ERJ-14NF1622U specifikacijos
Dalies numeris ERJ-14NF1622U Gamintojas Panasonic Electronic Components
apibūdinimas RES SMD 16.2K OHM 1% 1/2W 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3038244 pcs Duomenų lapas 1.ERJ-14NF1622U.pdf2.ERJ-14NF1622U.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.5W, 1/2W
Įtampa - suskirstymas 1210 Storis (maks.) ±100ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija ERJ
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 1210 (3225 Metric)
Kiti vardai ERJ14NF1622U
P16.2KAATR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Gamintojo kodas ERJ-14NF1622U Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200 FIFO 2
Išplėstas aprašymas 16.2k Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±1%
apibūdinimas RES SMD 16.2K OHM 1% 1/2W 1210 Dengimas, būsto tipas Thick Film