ERJ-14NF10R0U
PanasonicPanasonic
ERJ-14NF10R0U Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-14NF10R0U
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 10 OHM 1% 1/2W 1210
  • Pranešimas
ERJ-14NF10R0U specifikacijos
Dalies numeris ERJ-14NF10R0U Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES SMD 10 OHM 1% 1/2W 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1210 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija ERJ Atsparumas 10 Ohms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)