ERJ-14BQJ1R2U
PanasonicPanasonic
ERJ-14BQJ1R2U Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-14BQJ1R2U
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 1.2 OHM 5% 1/2W 1210
Duomenų lapai: ERJ-14BQJ1R2U.pdf
  • Pranešimas
ERJ-14BQJ1R2U specifikacijos
Dalies numeris ERJ-14BQJ1R2U Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES SMD 1.2 OHM 5% 1/2W 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 724265 pcs Duomenų lapas ERJ-14BQJ1R2U.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1210 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija ERJ Atsparumas 1.2 Ohms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Kiti vardai ERJ14BQJ1R2U
P17289TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm) funkcijos Automotive AEC-Q200, Current Sense
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1.2 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film