ERJ-12SF3012U
PanasonicPanasonic
ERJ-12SF3012U Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-12SF3012U
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 30.1K OHM 1% 3/4W 2010
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
ERJ-12SF3012U specifikacijos
Dalies numeris ERJ-12SF3012U Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES SMD 30.1K OHM 1% 3/4W 2010 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2010 Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serija ERJ Atsparumas 30.1 kOhms
Galia (vatais) 0.75W, 3/4W Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 2010 (5025 Metric) Kiti vardai P30.1KACDKR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm) funkcijos Automotive AEC-Q200
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 30.1 kOhms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film