ERJ-12RQJ2R7U
PanasonicPanasonic
Panasonic
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-12RQJ2R7U
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 2.7 OHM 5% 1/2W 1812
Duomenų lapai: 1.ERJ-12RQJ2R7U.pdf2.ERJ-12RQJ2R7U.pdf
  • Pranešimas
ERJ-12RQJ2R7U specifikacijos
Dalies numeris ERJ-12RQJ2R7U Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES SMD 2.7 OHM 5% 1/2W 1812 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 916400 pcs Duomenų lapas 1.ERJ-12RQJ2R7U.pdf2.ERJ-12RQJ2R7U.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1812 Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serija ERJ Atsparumas 2.7 Ohms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric) Kiti vardai ERJ12RQJ2R7U
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm) funkcijos Automotive AEC-Q200, Current Sense
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 2.7 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1812 (4532 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film