ERJ-12NF2671U
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERJ-12NF2671U Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-12NF2671U
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 2.67K OHM 1% 3/4W 1812
Duomenų lapai: ERJ-12NF2671U.pdf
  • Pranešimas
ERJ-12NF2671U specifikacijos
Dalies numeris ERJ-12NF2671U Gamintojas Panasonic Electronic Components
apibūdinimas RES SMD 2.67K OHM 1% 3/4W 1812 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1373689 pcs Duomenų lapas ERJ-12NF2671U.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.75W, 3/4W
Įtampa - suskirstymas 1812 Storis (maks.) ±100ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija ERJ
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 1812 (4532 Metric)
Kiti vardai ERJ12NF2671U
Q5480211
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Gamintojo kodas ERJ-12NF2671U Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200 FIFO 2
Išplėstas aprašymas 2.67k Ohm ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 1812 (4532 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±1%
apibūdinimas RES SMD 2.67K OHM 1% 3/4W 1812 Dengimas, būsto tipas Thick Film