ERG-3SJ222A
PanasonicPanasonic
ERG-3SJ222A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERG-3SJ222A
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES 2.2K OHM 3W 5% AXIAL
Duomenų lapai: ERG-3SJ222A.pdf
  • Pranešimas
ERG-3SJ222A specifikacijos
Dalies numeris ERG-3SJ222A Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES 2.2K OHM 3W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 701355 pcs Duomenų lapas ERG-3SJ222A.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Serija ERG Atsparumas 2.2 kOhms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai ERG3SJ222A
P2.2KW-3TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 235°C Terminacijų skaičius 2
Išsamus aprašymas 2.2 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film