ERG-2SJ821A
PanasonicPanasonic
ERG-2SJ821A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERG-2SJ821A
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES 820 OHM 2W 5% AXIAL
Duomenų lapai: ERG-2SJ821A.pdf
  • Pranešimas
ERG-2SJ821A specifikacijos
Dalies numeris ERG-2SJ821A Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES 820 OHM 2W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1888085 pcs Duomenų lapas ERG-2SJ821A.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±350ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.157" Dia x 0.472" L (4.00mm x 12.00mm)
Serija ERG Atsparumas 820 Ohms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai 198136JCBA
ERG2SJ821A
P820W-2TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 235°C Terminacijų skaičius 2
Išsamus aprašymas 820 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film