ERG-2SJ622A
PanasonicPanasonic
ERG-2SJ622A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERG-2SJ622A
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES 6.2K OHM 2W 5% AXIAL
Duomenų lapai: ERG-2SJ622A.pdf
  • Pranešimas
ERG-2SJ622A specifikacijos
Dalies numeris ERG-2SJ622A Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES 6.2K OHM 2W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1764317 pcs Duomenų lapas ERG-2SJ622A.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±350ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.157" Dia x 0.472" L (4.00mm x 12.00mm)
Serija ERG Atsparumas 6.2 kOhms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai ERG2SJ622A
P6.2KW-2TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 235°C Terminacijų skaičius 2
Išsamus aprašymas 6.2 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film