ERG-2SJ300A
PanasonicPanasonic
ERG-2SJ300A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERG-2SJ300A
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES 30 OHM 2W 5% AXIAL
Duomenų lapai: ERG-2SJ300A.pdf
  • Pranešimas
ERG-2SJ300A specifikacijos
Dalies numeris ERG-2SJ300A Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES 30 OHM 2W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1845741 pcs Duomenų lapas ERG-2SJ300A.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±350ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.157" Dia x 0.472" L (4.00mm x 12.00mm)
Serija ERG Atsparumas 30 Ohms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai ERG2SJ300A
P30W-2TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 235°C Terminacijų skaičius 2
Išsamus aprašymas 30 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ERG-2SJ272A
ERG-2SJ272A
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: RES 2.7K OHM 2W 5% AXIAL
Sandelyje: 1709844 pcs
parsisiųsti: ERG-2SJ272A.pdf
RFQ
ERG-2SJ303
ERG-2SJ303
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: RES 30K OHM 2W 5% AXIAL
Sandelyje: 1613621 pcs
parsisiųsti: ERG-2SJ303.pdf
RFQ
ERG-2SJ300
ERG-2SJ300
apibūdinimas: RES 30 OHM 2W 5% AXIAL