ERG-2SJ203V
PanasonicPanasonic
ERG-2SJ203V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERG-2SJ203V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES 20K OHM 2W 5% AXIAL
Duomenų lapai: ERG-2SJ203V.pdf
  • Pranešimas
ERG-2SJ203V specifikacijos
Dalies numeris ERG-2SJ203V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES 20K OHM 2W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1838594 pcs Duomenų lapas ERG-2SJ203V.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±350ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.157" Dia x 0.472" L (4.00mm x 12.00mm)
Serija ERG Atsparumas 20 kOhms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai ERG2SJ203V
P20KW-2TB
Darbinė temperatūra -55°C ~ 235°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Proof, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 20 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film