ERG-1SJ392A
PanasonicPanasonic
ERG-1SJ392A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERG-1SJ392A
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES 3.9K OHM 1W 5% AXIAL
Duomenų lapai: ERG-1SJ392A.pdf
  • Pranešimas
ERG-1SJ392A specifikacijos
Dalies numeris ERG-1SJ392A Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES 3.9K OHM 1W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2136493 pcs Duomenų lapas ERG-1SJ392A.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±350ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.110" Dia x 0.354" L (2.80mm x 9.00mm)
Serija ERG Atsparumas 3.9 kOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai ERG1SJ392A
P3.9KW-1TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 235°C Terminacijų skaičius 2
Išsamus aprašymas 3.9 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ERG-1SJ390A
ERG-1SJ390A
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: RES 39 OHM 1W 5% AXIAL
Sandelyje: 2289638 pcs
parsisiųsti: ERG-1SJ390A.pdf
RFQ
ERG-1SJ392
ERG-1SJ392
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: RES 3.9K OHM 1W 5% AXIAL