ERG-1SJ363V
PanasonicPanasonic
ERG-1SJ363V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERG-1SJ363V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES 36K OHM 1W 5% AXIAL
Duomenų lapai: ERG-1SJ363V.pdf
  • Pranešimas
ERG-1SJ363V specifikacijos
Dalies numeris ERG-1SJ363V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES 36K OHM 1W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3008204 pcs Duomenų lapas ERG-1SJ363V.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±350ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.110" Dia x 0.354" L (2.80mm x 9.00mm)
Serija ERG Atsparumas 36 kOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai ERG1SJ363V
P36KW-1TB
Darbinė temperatūra -55°C ~ 235°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Proof, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 36 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Kompozicija Metal Oxide Film