ERD-S2TJ684V
PanasonicPanasonic
ERD-S2TJ684V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERD-S2TJ684V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES 680K OHM 1/4W 5% AXIAL
Duomenų lapai: ERD-S2TJ684V.pdf
  • Pranešimas
ERD-S2TJ684V specifikacijos
Dalies numeris ERD-S2TJ684V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES 680K OHM 1/4W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6020043 pcs Duomenų lapas ERD-S2TJ684V.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas -150/ -1000ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.067" Dia x 0.126" L (1.70mm x 3.20mm)
Serija ERDS2 Atsparumas 680 kOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai ERDS2TJ684V
P680KBATB
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 680 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Carbon Film