ERD-S2TJ5R6V
PanasonicPanasonic
ERD-S2TJ5R6V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERD-S2TJ5R6V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES 5.6 OHM 1/4W 5% AXIAL
Duomenų lapai: ERD-S2TJ5R6V.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
ERD-S2TJ5R6V specifikacijos
Dalies numeris ERD-S2TJ5R6V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES 5.6 OHM 1/4W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5540139 pcs Duomenų lapas ERD-S2TJ5R6V.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas -150/ -350ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.067" Dia x 0.126" L (1.70mm x 3.20mm)
Serija ERDS2 Atsparumas 5.6 Ohms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai P5.6BACT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 5.6 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Carbon Film