ERD-S2TJ1R5V
PanasonicPanasonic
ERD-S2TJ1R5V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERD-S2TJ1R5V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES 1.5 OHM 1/4W 5% AXIAL
Duomenų lapai: ERD-S2TJ1R5V.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ERD-S2TJ1R5V specifikacijos
Dalies numeris ERD-S2TJ1R5V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES 1.5 OHM 1/4W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 3795722 pcs Duomenų lapas ERD-S2TJ1R5V.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±350ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.067" Dia x 0.126" L (1.70mm x 3.20mm)
Serija ERDS2 Atsparumas 1.5 Ohms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai P1.5BACT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1.5 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Carbon Film