ERD-S2TJ125V
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERD-S2TJ125V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERD-S2TJ125V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES 1.2M OHM 1/4W 5% AXIAL
Duomenų lapai: ERD-S2TJ125V.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ERD-S2TJ125V specifikacijos
Dalies numeris ERD-S2TJ125V Gamintojas Panasonic Electronic Components
apibūdinimas RES 1.2M OHM 1/4W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4503550 pcs Duomenų lapas ERD-S2TJ125V.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.25W, 1/4W
Įtampa - suskirstymas Axial Storis (maks.) -150/ -1000ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.067" Dia x 0.126" L (1.70mm x 3.20mm) Serija ERDS2
RoHS statusas Cut Tape (CT) Polarizacija Axial
Kiti vardai P1.2MBACT Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo kodas ERD-S2TJ125V
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
FIFO 2 Išplėstas aprašymas 1.2M Ohm ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Carbon Film
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±5% apibūdinimas RES 1.2M OHM 1/4W 5% AXIAL